Прикмети про перо павича в домі: чи можна тримати пір’я у квартирі, чому не можна

Сьогодні для оформлення інтер’єру модно використовувати природні матеріали. Один з найбільш незвичайних і красивих елементів декору – пір’я павича, але тримати його в будинку ризикне не кожна людина. У них погана слава. Перш ніж прикрашати квартиру такою екзотикою, краще дізнатися більше про її магічні здібності.

Прикмети про павине пір’я в домі

Павине пір’я в будинку – найсуперечливіша прикмета. Одні повір’я забороняють навіть заносити його в оселю, щоб не накликати біду. Згідно з іншими – це принесе щастя і достаток.

Двояке тлумачення пояснюється тим, що в різних народів своє ставлення до цього птаха та його оперення. На сході, звідки родом павич, він користується величезною пошаною. У країнах Азії тримати перо павича в будинку – позитивна прикмета.

У багатих апартаментах Індії, Китаю можна зустріти зображення павича на стінах, посуді, тканинах. Яскраве пір’я з перламутровим відливом підносять у дар близьким людям на знак любові, поваги, побажання процвітання.

Європейці завжди насторожено ставилися до такого дивовижного птаха. Захоплюючись красою і багатим оздобленням павича, люди вважали його втіленням темних сил. У нашій країні поширена думка, що зберігати вдома пір’я з вічком – до нещастя.

За феншую дозволено використовувати пір’я з хвоста павича в домашньому інтер’єрі. Така дивовижна річ приверне багатство, зробить житло затишним і теплим.

Розташовувати його потрібно недалеко від каміна. Талісман активується, якщо взаємодіє з вогнем.

Забобони про пір’я павича:

  • В Індії його вважають уособленням неземної краси, тому тримають на почесному місці й вірять у чудодійну силу.
  • У Стародавній Греції це була ознака розкоші.
  • У Єгипті павича пов’язували з богом Ра, тому його наділяли божественною силою.
  • За уявленнями мусульман такий птах втілює мудрість. Частина його чудового оперення посилює здатність передбачати майбутнє. Пір’я вішали на одяг, тримали в будинках.
  • Буддисти зберігають їх удома як знак людинолюбства та співчуття.
  • Християни вважали екзотичного птаха з королівським вбранням і огидним голосом посланцем темних сил. У народі до нього ставилися з побоюванням. Усі знали, чому не можна тримати пір’я павича вдома – це призведе до розорення житла. Люди помітили, що прикраса, яка випала з хвоста павича, сприяє самотності.

Сон, де було перо павича, означає, що жінка досягає успіху, використовуючи свої зовнішні дані. Для чоловіка це віщує щасливий шанс, який подарує йому доля.

Позитивні трактування

Позитивне розшифрування прикмети – павине пір’я в будинку:

  • Покращать добробут сім’ї. Розкішне оперення цього птаха і королівський чубчик на голові роблять його символом багатства. Наявність навіть одного пера зробить будинок заможним, а його мешканців – заможними людьми.
  • Забезпечать успіх у справах. Перо з оком додасть бадьорості, підвищить працездатність, що позитивно вплине на результативність праці.
  • Запобіжать наведенню порчі. Вони візьмуть на себе негативну енергію, яку послала заздрісна або зла людина.
  • Допоможуть досягти душевної гармонії зі світом і собою. Павине пір’я – потужний оберіг. Воно охороняє оселю від негативу та знешкоджує магічні закляття, послані чаклунами й магами.
  • Захистить сон дитини. Якщо зробити з них “ловця снів”, то кошмари заплутаються в пір’ї й не потурбують малюка.
  • Відлякають зло, створять у будинку атмосферу радості, спокою. Забарвлення пір’я включає не менше 350 відтінків, тому їх розглядання упорядковує ауру і покращує настрій.
  • Зробить жінку більш привабливою і сексуальною. Якщо розташувати їх у спальні, запалити свічку і медитувати, дивлячись на відображення вогню в пір’ї, то розкриються жіночі чакри. Це збільшить шанси знайти коханого.

Для посилення позитивного заряду, який несе павине пір’я, можна не просто поставити його у вазу, а використати для виготовлення настінної прикраси. З них вийде сильний особистий амулет, якщо носити пір’ячко у вигляді сережок.

На Сході існує прикмета – якщо вітер закине пір’я павича у відчинене вікно, то на сім’ю чекає щастя або приємний сюрприз. Знайти таку дивовижну річ – однозначно до удачі. Успіх торкнеться всіх сфер життя – раптово отримаєте спадок, дізнаєтеся про підвищення зарплати, прийдуть хороші звістки.

Негативне значення

Народні прикмети, чому не можна тримати вдома пір’я павича:

  • Воно зіпсує характер господаря та інших членів сім’ї. Павич вважається зарозумілим і гордим птахом. Він ходить поважно і розпускає хвіст, коли сам того забажає. Перо пробудить у людях погані риси – гордовитість, зневагу до оточуючих, зарозумілість, самозамилування.
  • Завадять дівчині вийти заміж. У сусідстві з ними панянка стане занадто непокірною, перебірливою і примхливою. Це відлякає потенційних женихів, і вона проведе життя на самоті.
  • Підштовхнуть мешканців будинку на гріховні спокуси. Чоловіки стануть вести дозвільний і розгульний спосіб життя. Порушиться мир у домі. Пияцтво, азартні ігри, зв’язки на стороні доведуть подружжя до розлучення. Всьому виною око на пір’ї павича. Воно асоціюється з оком Сатани. Адже в деяких культурах вважається, що птах отримав чудовий хвіст у нагороду за те, що впустив нечистого в райський сад.
  • Заберуть удачу. Пір’я почне поводитися в будинку як повноправні господарі. Вони проженуть домовика й накличуть безліч неприємностей.
  • Сформують схильність до необдуманих вчинків. Їхній власник стане нетерплячим, запальним. Така поведінка матиме сумні наслідки – людина посвариться з рідними, втратить друзів, залишиться без роботи.
  • Призведуть до смерті когось із мешканців будинку. У давнину володіти священним птахом дозволялося тільки верховним жерцям і знатним особам. За контакт із пір’їнкою, що випала з хвоста павича, простій людині загрожувала смерть. Звідси пішло повір’я, що вони несуть загибель.

Відома дивна прикмета, що перо павича, яке опинилося на сцені, завадить грі акторів. Вистава зазнає нищівного провалу. Не можна ставити частини хвостового оперення птаха і на робочий стіл. Це зіпсує стосунки з колегами й завадить кар’єрному зростанню.

Попри страшні прикмети, які попереджають, що не можна тримати пір’я павича в домі, російські дворяни прикрашали таким аксесуаром одяг і головні убори, вишивали зображення заморського птаха на жупанах, а пані кріпили його на зачіску.

Яким має бути пір’я

Щоб “окате” перо викликало благі зміни в житті, обдарувало щастям і багатством, воно має бути таким:

  • великих розмірів;
  • з чітким яскравим малюнком;
  • цілим, чистим;
  • бажано, щоб у його забарвленні переважали зелені або фіолетові тони (вони відповідають за фінанси).

Не можна поміщати в будинку брудне, зламане, пошарпане пір’я. Воно спровокує безліч проблем – від хвороб і скандалів до грошових збитків і втрати майна.

Чим можна замінити натуральне пір’ячко

Навколо справжнього павиного пір’я ходить безліч забобонів. Але навіть далекі від прикмет люди не завжди можуть дозволити собі прикрасити будинок таким оригінальним аксесуаром. Вартість справжнього пір’я досить висока.

Доступною і безпечною (з точки зору негативного впливу) альтернативою можуть стати:

  • Глиняні фігурки павича, виготовлені та розфарбовані самостійно. Розфарбовувати птаха слід яскравими, насиченими фарбами. Якщо оперення зробити бляклим, таким самим невиразним стане і ваше життя.
  • Диванні подушки, накидки на меблі, забезпечені ручною вишивкою у вигляді птаха або його пір’я.
  • Штучне пір’ячко. Воно позбавлене власної енергетики, тому нікому не заподіє шкоди, а послужить тільки для прикраси інтер’єру. Зберігайте таке пір’я якомога далі від вологи та сонячного світла, інакше воно вицвіте і втратить первісну форму.
  • Посуд із зображенням барвистого павиного оперення.
  • Брошки, сережки, браслети зі вставками зі шматочків пера.
  • Картини та гобелени в “павиній” тематиці.

Для любителів екзотики, які сумніваються в позитивному впливі такого предмета і бояться “диявольського ока”, компромісним рішенням стануть витончені мініатюрні статуетки павича.

Існує два різновиди таких виробів:

  • Птах із закритим хвостом – символ обережності та вміння тримати язик за зубами. Подібну фігурку краще дарувати людям, які змушені протистояти конкурентам. Це подарунок зі змістом для бізнесменів, банкірів, керівників компаній.
  • З розпущеним хвостовим оперенням, на якому чітко виділяється кожне вічко. Такі фігурки підносять тим, хто шукає щастя в особистому житті.

За легендою, павич – живе втілення Фенікса, тому він уособлює безсмертя і відродження. Пір’я царственого птаха оточене ореолом таємничості. Якщо зважитеся тримати вдома таку неоднозначну річ, то часом хваліть і задобрюйте її. Традиційно для цього перед пір’ям ставлять миску з пшоном або хлібними крихтами.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Прикмета