Аксесуари, які людина носить із собою, часто стають оберегами і впливають на долю власника. Одна з найсильніших речей у цьому плані – гаманець. Він безпосередньо пов’язаний з грошима, тому навколо гаманця з’явилося багато прикмет. У нього кладуть амулети для залучення фінансів, проводять ритуали. Гаманець здається зручним і стильним подарунком. Але через енергетику його з обережністю підносять навіть близькій людині. Щоб аксесуар приніс тільки користь, потрібно правильно його вибрати.
- Чи можна дарувати гаманець
- Який гаманець і кому можна дарувати
- Дітям і підліткам
- Літнім людям
- Колегам
- Жінці, дівчині або дружині
- Чоловікові, хлопцеві або чоловікові
- Подрузі або другу
- Який гаманець вибрати, щоб привернути багатство
- Ціна
- Колір
- Розмір
- Матеріал
- Інші особливості
- Чи можна дарувати гаманець на день народження
- Чому не можна дарувати порожній гаманець
- Як правильно підносити подарунок
Чи можна дарувати гаманець
Гаманець буде гарним презентом, якщо підібраний зі смаком. Зараз продаються різноманітні моделі, серед яких можна вибрати відповідну річ для будь-якої людини. Але водночас гаманець – це вмістилище для грошей, а отже, він безпосередньо впливає на добробут господаря.
Прикмети кажуть, що гаманець можна дарувати, але тільки не порожній. Таке портмоне – символ безгрошів’я, яке прийде до нового власника. Езотерики не радять обирати надто дешеві моделі – у них уже міститься енергетика бідності.
Особистість дарувальника теж відіграє не останню роль. Добре, якщо це заможна людина, яка домоглася стабільного фінансового становища. Тоді через гаманець вона поділиться благополуччям. Але навіть у цьому разі не можна дарувати свій гаманець, що вже був у вжитку. Він зберігає надто тісний зв’язок із минулим господарем. Тобто людина віддає не тільки аксесуар, а й частину майбутніх доходів. Однак без побоювання можна підносити такий сюрприз чоловікові або дружині.
Який гаманець і кому можна дарувати
Портмоне – універсальний подарунок. Підійде і для чоловіків, і для жінок, до того ж не несе прихованого підтексту. Гаманець можна дарувати і коханій людині, чиї смаки відомі. Але є випадки, коли такий жест буде витлумачений неправильно.
Насамперед це стосується ситуації, коли дарувальник нижчий за статусом і матеріальним становищем. Для нього вибрати гаманець як презент – не тільки погана прикмета. Це означає, що людина заздрить чужому благополуччю або навіть очікує відповідної допомоги і грошової підтримки. Тому начальникам не можна дарувати будь-які гаманці.
Презент буде недоречний ще з кількох причин:
- якщо обидві людини – родичі, і між ними є грошові зобов’язання, тим паче давні;
- коли близькі люди разом ведуть бізнес;
- навряд чи зрадіє подарунку людина, яка переживає фінансові труднощі, адже для неї це буде зайвим нагадуванням про проблеми.
Якщо не врахувати ці нюанси, то портмоне, навіть піднесене з найкращих спонукань, зіпсує стосунки між людьми.
Дітям і підліткам
Прикмети не забороняють дарувати гаманець дитині. Можна дізнатися про смаки малюка і підібрати яскравий аксесуар з малюнками улюблених героїв або іншими веселими зображеннями. Виріб із натуральної шкіри не підійде, він має надто солідний і дорогий вигляд, та й зіпсувати такий шкода. Те ж саме стосується великих гаманців.
Занадто маленькі або декоративні гаманці – не найкращий варіант. Згідно з забобонами, гроші не люблять, коли їх складають, це блокує енергетику. Навіть для дитини важливі відкриті фінансові канали.
Літнім людям
Оцінить такий практичний подарунок і старше покоління, особливо якщо гаманець – зручний, і в нього можна легко покласти все, що потрібно. Люди похилого віку звертають увагу і на застібку, адже з віком стає важче розбиратися з невеликими замочками та засувками.
Гаманець стане гарним подарунком для мами, тата або іншого близького родича у віці.
Головна умова – обдаровуваний має бути впевнений у чистоті помислів дарувальника. Забобонні люди можуть сприйняти подарований гаманець як натяк на щедрий жест у відповідь.
Колегам
Великої обережності дотримуються під час вибору гаманця для того, з ким людину пов’язують робочі стосунки. Прикмети кажуть, що не потрібно дарувати портмоне колезі, що стоїть вище на кар’єрних сходах. Подарунок напевно буде сприйнятий неправильно.
Начальники, керівники та власники підприємства можуть сміливо обирати такий аксесуар як презент підлеглому. У момент дарування вони передадуть людині частину свого благополуччя й удачі. Вважається, що це позитивно позначиться на роботі та матеріальному становищі обох сторін.
Жінці, дівчині або дружині
Представниці прекрасної статі раді подібним аксесуарам. До того ж гаманець, отриманий у подарунок, не несе й натяку на флірт, тому його можна дарувати колегам і знайомим. Виняток – жінка-начальник. У такому разі навіть дорогий і красивий гаманець буде недоречним.
Не варто вибирати моделі з кричущим забарвленням. Найкраще підійдуть стриманий червоний, золотистий, коричневий. Ці кольори асоціюються з грошима, добробутом і стабільністю. З точки зору езотерики, гаманець відтінку морської хвилі – поганий подарунок. Гроші з нього будуть витікати подібно до води.
Чоловікові, хлопцеві або чоловікові
Ще частіше портмоне вибирають для сильної половини людства. При дотриманні всіх правил цей аксесуар допоможе чоловікові налагодити стосунки з фінансами, принесе удачу в справах. Велику роль відіграє колір гаманця. Забобонні люди радять вибирати моделі з чорної шкіри. Цей колір здавна асоціюється з родючістю та багатством. Коричневі та золотисті тони теж приваблюють енергію добробуту.
Дівчата і жінки часто дарують гаманець коханому хлопцеві або чоловікові. Прикмети не забороняють цього, але важливо правильно підібрати розмір гаманця.
Новий аксесуар не повинен бути меншим за старий, щоб не скоротити фінансові потоки.
Подрузі або другу
У цьому випадку справа йде набагато легше. Можна підібрати досить цікавий гаманець з незвичайним малюнком у яскравих кольорах. Але в будь-якому разі аксесуар має асоціюватися з достатком. Вибирають приємний принт, що навіває хороші думки, щоб річ була просякнута позитивною енергетикою.
Важливо, щоб подарунок був зроблений від чистого серця. Навіть якщо дарувальник піднесе презент не за всіма правилами, його добрі побажання згладять ці моменти.
Прикмети не радять дарувати портмоне, якщо між друзями або подругами є якісь боргові зобов’язання.
Який гаманець вибрати, щоб привернути багатство
Енергетика будь-якої речі складається з усіх деталей, які її складають. Звісно, в пріоритеті смаки людини, якій підносять подарунок. Адже подарована річ має приносити тільки приємні емоції, щоб її хотілося використовувати постійно. Добре, якщо сам обдаровуваний допоможе у виборі, покаже, що саме йому подобається. Але так виходить не завжди, бо частіше хочеться зробити сюрприз.
Щоб у гаманці було густо, під час вибору враховують таке:
- ціну – на такому подарунку заощадити не вийде, але і про власні можливості не можна забувати;
- колір – одні відтінки притягують гроші, інші можуть стати причиною бідності;
- розмір – гроші не люблять тісноти;
- матеріал – впливає на величину і стабільність грошових потоків.
Існує безліч прикмет, правил, традицій і обмежень, пов’язаних із придбанням гаманця для подарунка. Якщо виріб призначається для забобонної людини, краще вибрати щось інше або оплатити покупку, надавши право вибору обдаровуваному.
Ціна
На жаль, навіть найкрасивіший гаманець шкодить матеріальному становищу, якщо буде відверто дешевим. Такий аксесуар просякнутий енергетикою бідності, і гроші в ньому не затримаються, тим більше у великих кількостях.
Від дарувальника не потрібно купувати гаманці за величезну суму, але й економити не варто. Якщо немає такої можливості, від гаманця краще відмовитися. З цього правила є тільки кілька винятків, наприклад, коли інтуїція підказує, що конкретна річ справді підходить людині. Або сам обдаровуваний показує, що хоче саме його.
Колір
Є відтінки, які приваблюють гроші, інші ж дозволять фінансам “витікати” з гаманця:
- Кольори, що асоціюються з грошима і дорогоцінними металами, – золотистий, срібний, зелений, жовтий, білий.
- Коричневий і чорний кольори – символи родючості та добробуту.
- Червоний, згідно з ученням феншуй, – один із найгрошових кольорів, уособлює багатство. Сюди ж можна віднести і різні відтінки бордового, винного, коричневого.
Якщо червоний гаманець подарує жінці чоловік, який досяг успіху в житті, то й у неї справи підуть у гору. Але все ж аксесуар не повинен бути занадто яскравим і кричущим, навіть якщо він жіночий. За прикметами, це привабить злодіїв, і людина залишиться без майна.
Не варто вибирати синю або блакитну моделі. Це кольори водної стихії, і через них гроші будуть “витікати” прямо з рук.
Розмір
Перш ніж вибрати новий аксесуар для зберігання купюр, краще дізнатися хоча б приблизно, яким був старий. Розмір гаманця безпосередньо впливає на грошовий потік, і якщо він зменшується, то страждає і добробут. Тому дарують такий самий гаманець або більший.
Маленькі портмоне не принесуть достатку, оскільки гроші люблять простір. Бажано підібрати модель з відділеннями, в яких купюри лежатимуть розправленими.
Матеріал
Якість виробу важлива не менше за інші критерії. Тож дешевий аксесуар із поганого дермантину не підійде. Найпопулярнішим матеріалом залишається шкіра. Цьому є кілька причин:
- має солідний вигляд, викликає повагу до власника;
- добре захищає гроші;
- притягує багатство;
- не блокує грошові потоки.
Якщо натуральна шкіра не по кишені, можна піднести виріб із якісного шкірозамінника. Він підійде і тоді, коли обдаровувана людина з якихось переконань не використовує речі з подібних матеріалів.
Інші особливості
Крім розміру, звертають увагу і на форму гаманця. Найкраще дарувати прості прямокутні моделі. Складна форма буде перекривати грошовий потік.
У гаманці має бути кілька відділень. Згідно з прикметами, купюри, монети і всі картки потрібно класти окремо. Для кожного із символів багатства – своє місце. Причому відділення для дрібниць має бути великим і надійно закриватися. Саме монети вважаються магнітами для добробуту. Щоб уникнути порожніх витрат і втрат, гаманець має бути без наскрізних отворів.
Чи можна дарувати гаманець на день народження
Портмоне буде гарним подарунком майже на будь-яке свято, але все ж є винятки. Це день народження. Згідно з прикметами, такий презент безпосередньо вплине на іменинника та його характер. Той почне жити не за коштами, розучиться керувати грошима і незабаром розориться.
Гаманець підносять тільки в тому разі, якщо подарунок ретельно підібраний, а сам дарувальник упевнений у своїх щирих бажаннях. Але все одно аксесуар краще залишити на крайній випадок, коли подарувати щось інше немає можливості.
Можна піднести гаманець як сувенір, наприклад, привезти незвичайну річ з іншої країни. Доречним він буде і на заходах, пов’язаних із роботою. Наприклад, при підвищенні на службі презент стане символом благополуччя.
Без побоювань дарують портмоне на Новий рік, 8 Березня або 23 лютого.
Чому не можна дарувати порожній гаманець
Гаманець без вмісту, навіть символічного, позначатиме бідність і безгрошів’я. У ньому немає грошової енергії, навіть якщо сам аксесуар підібраний з розумом. У підсумку використання такого гаманця призведе до розорення. Іноді дарувальнику шкода розкривати магазинну упаковку, і гаманець потрапляє до обдаровуваного порожнім.
Негативна дія прикмети легко нейтралізується. Для цього збирають усі купюри, які тільки є в будинку, і по максимуму наповнюють ними гаманець. Після цього аксесуар зберігають кілька днів, а краще тиждень, у місці, де його ніхто не виявить. За цей час заповниться нестача грошової енергії, і гаманець притягуватиме добробут.
Як правильно підносити подарунок
Подарувати гаманець за правилами – теж непросте завдання. Вважається, що перед даруванням краще прибрати виробничу упаковку і зробити свою. Зазвичай у магазинах аксесуари упаковані в целофан, а він перешкоджає грошовим потокам. До того ж захисна плівка завадить покласти всередину що-небудь для залучення грошей.
Грошовим магнітом може бути купюра чи монетка, оберіг або більш суттєве доповнення до подарунка:
- якщо гаманець і так дорогий, достатньо символічної суми;
- вдалим варіантом буде велика купюра або долар;
- притягують багатство старовинні, ювілейні або незвичайні монети, зокрема китайські, які служать оберегом;
- іноді додають грошову змову, акуратно записану на листку.
Дарувати гаманець потрібно з хорошими думками і побажаннями, щоб служив довго і приносив щастя.
Навіть такий універсальний подарунок вибирають з розумом. Гаманець – це символ грошей, їхнє сховище. Будь-яка деталь може відвести від людини бідність або назавжди позбавити достатку. Тому при купівлі або даруванні гаманця бажано згадати основні прикмети, пов’язані з гаманцем і грошима. У деяких випадках і зовсім відмовляються від такого подарунка, щоб не нашкодити людині.