Гроші – це не просто паперові купюри та монети певного номіналу, що мають матеріальну цінність. Якщо вірити народним прикметам і думці езотериків, гроші наділені магічними властивостями, вимагають дбайливого ставлення до себе і дотримання деяких правил. Той, хто нехтує мудрістю предків, ризикує залишитися без фінансів і прожити життя в даремній гонитві за матеріальним достатком. Щоб привернути грошову енергію, слід дізнатися про правильне поводження з коштами: коли і як краще позичати та віддавати гроші, взяті в борг.
- Як правильно позичати гроші
- Коли краще брати в борг
- Коли не можна позичати
- Найкращі та несприятливі дні для операцій із грошима
- Понеділок
- Вівторок
- Середа
- Четвер
- П’ятниця
- Субота
- Неділя
- Повернення боргу за місячним календарем
- Правила віддачі боргу для залучення грошей
- Якою рукою брати й віддавати гроші
- Коли не можна повертати борг
- Чому не можна повертати борг увечері
- Коли не варто позичати
Як правильно позичати гроші
Матеріальні засоби в сучасному світі визначають добробут власника, а їхня наявність слугує гарантією захищеності та стабільності. Однак не кожна людина може похвалитися нечуваними статками. Забобонні люди кажуть, що гроші не водитимуться в того, хто не вміє правильно з ними поводитися. Якщо, попри всі зусилля, ніяк не вдається накопичити бажану суму, слід подумати про те, чи правильно людина позичає гроші. Адже від того, наскільки правильно відбувається ця операція, залежить матеріальний достаток.
Коли краще брати в борг
Щоб гроші завжди водилися в будинку, перш ніж позичати кошти, потрібно приділити увагу таким моментам:
- Щойно в голові виникає ідея позики, слід ретельно обміркувати суму, яку людина планує позичити. Вона має бути такою, щоб позичальник зміг повернути борг в обумовлений час. Не можна брати величезну суму, якщо людина розуміє, що не зможе вчасно розплатитися. За прикметами, гроші не терплять безвідповідальних людей.
- Якщо боржник із серйозних причин не може віддати всю суму, необхідно повернути хоча б частину. Важливо пам’ятати, що привласнення чужих коштів негативно позначиться на добробуті людини, яка взяла в борг.
- Щоб уникнути фінансових труднощів у майбутньому, позичати гроші можна лише тоді, коли вони вкрай необхідні. Не варто звертатися по допомогу заради непотрібних покупок і миттєвих задоволень. Згідно з народними прикметами, таке марнотратство до добра не доведе.
Коли не можна позичати
Правильно брати й віддавати гроші – ціла наука, вивчення якої допоможе налагодити та зміцнити своє фінансове становище. Щоб не нашкодити собі надалі, слід знати, коли не можна позичати гроші:
- У вівторок. Цей день вважається невдалим для здійснення будь-яких операцій із фінансами. Згідно з народними прикметами, той, хто позичив грошей у вівторок, весь рік житиме впроголодь, економлячи кожну копійку.
- Увечері. У темний час не варто здійснювати будь-які маніпуляції з фінансами. Контактуючи з грошима ввечері, людина блокує канали грошової енергії, що призводить до матеріальних труднощів і злиднів.
Категорично не рекомендується позичати в злої або неприємної людини. Разом із купюрами вона може передати свою негативну енергію, яка негативно позначиться на фінансовому становищі.
Найкращі та несприятливі дні для операцій із грошима
Гроші мають властивість “витікати крізь пальці”, особливо якщо здійснювати маніпуляції з фінансами в несприятливі дні тижня. Перш ніж звертатися по матеріальну допомогу, слід дізнатися, в які дні тижня можна віддавати грошові борги або позичати кошти.
Понеділок
Понеділок – день важкий і загрожує безгрошів’ям боржнику. У понеділок не можна віддавати борги чи позичати, оскільки ті кошти, що опинилися в гаманці, швидко випаруються.
Вівторок
Другий день, згідно з народними прикметами, вважається найнесприятливішим для віддачі боргів і будь-яких інших фінансових операцій – не варто брати кредит або віддавати позики.
Якщо відкласти заплановане повернення не виходить, рекомендується пересунути його на ранок, щоб частково нейтралізувати погані ознаки.
Середа
У середу краще віддавати борги, а ось позичати кошти в жодному разі не можна. Це погано позначиться на грошових потоках і призведе до серйозних матеріальних труднощів. Усі операції з фінансами краще здійснювати до заходу сонця.
Четвер
Четвертий день тижня вважається найкращим часом для того, щоб віддати борги. Згідно з прикметами, гроші, вручені в четвер, мають особливу енергетику і через певний час повернуться людині у двократному розмірі.
П’ятниця
У п’ятницю, як і в понеділок, будь-які фінансові операції будуть даватися нелегко. Якщо уникнути їх не вдається, то перед віддачею боргів слід переконатися в тому, що кредитор перебуває в гарному настрої. Це дещо зменшить труднощі та допоможе налагодити обмін грошовою енергією.
Субота
У суботу повертати гроші можна, оскільки цей день тижня вважається легким і сприятливим для угод і грошових маніпуляцій. Щоб гроші повернулися в більшому розмірі, ліпше віддавати грошовий борг цього дня в обідній час.
Неділя
Неділю традиційно вважають днем відпочинку та веселощів, тому будь-які фінансові операції можуть не тільки нашкодити матеріальному достатку людини, а й погіршити життя. Заплановані зустрічі та справи краще перенести на інший день, а в неділю присвятити себе сім’ї та відпочинку.
Повернення боргу за місячним календарем
Знання народних прикмет – не єдине, що може допомогти зорієнтуватися у віддачі боргів. Місячний календар, як і старовинні повір’я, здатний застерегти від сумнівних угод і фінансового краху.
Згідно з нехитрими правилами, краще брати в борг під час Місяця, що зростає, а віддавати гроші правильно під час Місяця, що спадає.
Вдало повернути борги за місячним календарем допоможе така інформація:
- Друга, восьма, 24 і 27 місячна доба – сприятливий час для нових починань і грошових операцій.
- Перша, шоста, 11, 15 і 23 місячна доба – у ці дні не слід брати кредит, позичати або давати гроші в борг.
- Дев’ята, 19, 29 доба – невдалі дні для підписання договорів і будь-яких робочих моментів, пов’язаних із грошима.
Якщо повний місяць у місяці не випадає на 14 місячну добу, то цього дня можна з успіхом погоджуватися на будь-які фінансові операції.
Правила віддачі боргу для залучення грошей
Правильно віддавати борги важливо не тільки для встановлення довірчих стосунків зі стороною, що дає, а й для поліпшення свого фінансового становища. Гроші мають потужну енергетику, тому не слід зневажливо ставитися до старовинних повір’їв і прикмет.
Якщо не звертати уваги на таємні знаки Всесвіту та ігнорувати мудрість предків, то великий ризик отримати серйозні проблеми у фінансовій сфері. Тому перед віддачею боргу слід запам’ятати деякі правила:
- Грошові кошти повертають великими купюрами. Віддаючи приймаючій стороні банкноти з невеликим номіналом, людина “відщипує” шматочки грошової енергії від себе, а ось великі купюри, навпаки, допоможуть залучити удачу.
- Не можна передавати купюри в розправленому вигляді, їх слід скласти в рулончик, щоб везіння не пішло разом із ними.
- Одне з найважливіших правил – не порушувати термін оплати боргу. Якщо в призначений день суму не вдається віддати, необхідно повернути хоча б частину і постаратися знайти потрібну кількість грошей у максимально швидкі терміни.
Якою рукою брати й віддавати гроші
Те, якою рукою людина бере або віддає гроші, теж впливає на матеріальне становище. Вважається, що давати комусь кошти слід правою рукою. Ця частина тіла відповідає за розум, а отже, рішення розлучитися з фінансами буде виваженим і впевненим. Не можна передавати грошики вночі – це призведе до сумних наслідків.
Згідно з народними прикметами, брати гроші краще лівою рукою. Цей бік пов’язаний із почуттями та емоціями. Приймаючи або віддаючи кошти лівою рукою, людина дякує тому, хто дає, що доброчинно впливає на достаток і енергетику загалом.
Повір’я і прикмети категорично забороняють забирати та вручати гроші однією і тією ж рукою. Це означає, що людина відмовляється від достатку, і загрожує повною відсутністю нових грошових надходжень.
Коли не можна повертати борг
Згідно зі старовинними повір’ями, що передаються з покоління в покоління, не слід повертати борги ввечері. Грошики цього не терплять і просто перестають прибувати до порушника традиції. Крім того, не варто приносити гроші в неділю, понеділок і вівторок. Це загрожує сумними наслідками: безгрошів’ям, звільненням, затримкою зарплати та іншими фінансовими труднощами. Краще перенести повернення на інший день.
Якщо позичальник наполегливо вимагає повернути борг у несприятливу добу або ввечері, то можна спробувати обхитрувати стародавні повір’я. Для цього під час передачі не можна віддавати купюри з руки в руки. Краще покласти необхідну суму на стіл, стілець або будь-який інший предмет меблів, бажано дерев’яний.
Чому не можна повертати борг увечері
У народних прикмет, які забороняють будь-які грошові маніпуляції в темний час доби, є дві версії, що пояснюють цю заборону:
- Перерахунок і контакт із грошима вночі блокують канали. У результаті грошова енергія не може циркулювати, що призводить до застою в справах, починаннях і роботі, проблем із фінансами.
- Вночі нечиста сила особливо активна і не упустить нагоди насолити людині, навівши порчу через купюри.
Коли не варто позичати
Давати комусь гроші в борг теж треба вміти. Бувають ситуації, коли добра людина неодноразово дає кошти в борг, не отримуючи натомість подяки та повернення грошей. Згідно з народними прикметами, в цьому випадку грошики можуть “образитися” і перестануть водитися.
Щоб не потрапити у скрутне матеріальне становище, слід знати, як потрібно позичати та коли цього краще не робити:
- Після заходу сонця – будь-які фінансові операції в цей час принесуть тільки розчарування і складнощі.
- Під час передачі грошей не рекомендується торкатися рук того, хто позичає, інакше передасться погана енергія.
- Не варто позичати людині, у якої раніше позичав сам кредитор. Це обіцяє втрати й біди.
- Під час передачі купюри тримають розгорнутими. Це показує, що людина легко розлучається з фінансами й не скупиться, тобто відкрита для грошових потоків.
- Не можна вручати суму, в якій присутні цифри 2 і 0, наприклад, 200 або 2 000 рублів. Згідно з прикметами, кредитору борг не віддадуть.
Гроші – не просто папір, а потужний магічний інструмент, який дає змогу змінити життя на краще. Володіючи знаннями про те, як правильно поводитися з фінансами та віддавати борги, можна з легкістю примножити свої накопичення і зберегти репутацію відповідальної людини, якій можна довіряти.