Чи можна дарувати ремінь чоловікові: прикмети про подарунок на день народження

Навколо нас

Дарувати коханому чоловікові ремінь чи утриматися від цього – таке питання ставлять собі жінки, які живуть з оглядкою на народні повір’я. Ця деталь одягу має давню історію, а тому оточена прикметами та забобонами.

Що означає ремінь у подарунок

Незамінний у чоловічому гардеробі предмет з’явився багато століть тому. Відтоді він зазнав деяких метаморфоз, але не втратив своєї актуальності до теперішніх днів:

  • У стародавні віки цей аксесуар виконував не тільки функцію доповнення або прикраси одягу чоловіка. Широкі шкіряні пояси, що закривають черевну порожнину, слугували захистом від поранення холодною чи іншою зброєю. До цих предметів гардероба чіплялися гаманці, зв’язки ключів і піхви для холодної зброї. Іноді зброю тримали за поясом, щоб у разі потреби можна було швидко її дістати.
  • Крім того, цьому аксесуару надавали магічного значення. Він від самого народження людини виконував функцію оберега від хвороб, пристріту і псування.
  • Нині ремені теж користуються популярністю у чоловіків. Традиція носити зброю або гаманці за поясом залишилася в далекому минулому. Тепер замість цього на ременях носять мобільні телефони або сумочки для грошей.

Піднести ремінь як подарунок – значить вручити людині своєрідний талісман. Цей предмет, подарований з любов’ю, стане надійним захистом фізичного і психічного здоров’я.

Чи можна за прикметами дарувати ремінь чоловікові

Народні повір’я до такого подарунка ставляться позитивно. Жінка, яка дарує коханому чоловікові ремінь, символічно бажає йому здоров’я і щастя. Крім того, предмет одягу, що оперізує тіло людини, вважається магічним колом, що захищає від нечистої сили та інших напастей.

Коли допускається піднесення такого подарунка

Такий презент необов’язково дарувати на день народження. Приводом для цієї події можуть бути успішне закінчення навчання, зміна місця роботи або новий костюм. Щоб ремінь у подарунок чоловікові ніс у собі позитивні емоції, народні прикмети радять:

  • Підношення потрібно супроводжувати побажанням людині здоров’я і щастя.
  • Зі зворотного боку ременя бажано прикріпити поясну молитву “Живий у допомозі Вишняго”. Така дія тільки посилить захисні функції пояса-оберега.
  • У старі часи деякі люди носили за поясом часточку часнику як захист від нечистої сили. Але ця традиція давно себе зжила.
  • Іноді дівчина дарує хлопцеві модний аксесуар перед заручинами або весіллям. Цей жест означає, що наречена сподівається на довге і щасливе життя з обранцем.

Однак, згідно з народними повір’ями, не можна дарувати чоловікові ремінь, який уже був у вжитку. Навіть дуже дорогий предмет гардероба не принесе новому власнику щастя. І вже тим більше не стане для нього захисним талісманом.

Не можна також передавати особистий пояс чужим людям. Це все одно, що віддати в чужі руки свою удачу і фінансове благополуччя. Негативно прикмети ставляться і до старих, старих і потертих ременів.

Цей предмет одягу слід утримувати в гарному стані. Втратити, порвати або порізати його – означає вийти із захисного кола, змінити долю в гірший бік.

Правила вибору

Не кожна жінка здатна вибрати для чоловіка гарний ремінь. У людей різні уявлення про красу та стиль в одязі. Однак є загальні для всіх рекомендації в придбанні такої важливої деталі одягу:

  • Важливо враховувати статус людини, якій призначений подарунок. Дорослий солідний чоловік у цивільному костюмі матиме безглуздий вигляд у ремені, призначеному для тінейджерів.
  • Річ необов’язково має бути запаморочливо дорогою, адже з часом вона старіє і втрачає пристойність. Викинути її буде шкода, а носити – вже непристойно. Тому краще вибирати варіанти, коли якість і ціна відповідають матеріальним можливостям дарувальника.
  • На пряжці або на самому ремені не повинно бути ніяких незрозумілих слів, написаних іноземною мовою. Якщо людина підносить презент із незрозумілим для неї написом, то вона ризикує потрапити в незручну ситуацію. Бажано, щоб сенс вигравіюваних слів збігся з приводом для подарунка.

Вибираючи презент, звертайте увагу і на інші аспекти. Але головним є позитивний посил.

Матеріал виготовлення

Чудовим подарунком вважається брендовий виріб із натуральної шкіри або замші. Однак ціна такого аксесуара може бути занадто високою для людей із середнім достатком. Альтернативним варіантом послужать речі із замінників шкіри. Благо сучасні технології дають змогу виробляти вироби презентабельного вигляду за доступною ціною.

Звичайно, недорога річ може служити не так довго, як зроблена з якісної сировини. Але ж аксесуари не купуються на століття. Час від часу їх все одно доводиться замінювати новими.

Стиль

Помилково було б вважати, що чоловікові потрібен всього один ремінь на всі випадки життя. До ділового костюма краще вибрати класичний варіант. А спортивний або повсякденний одяг можна прикрасити більш химерним виробом.

Навіть ті люди, які обирають для себе мінімалізм, цілком можуть підкреслити свій стан витонченим виробом зі шкіри, замші або іншого матеріалу. Така деталь вказує на індивідуальність людини, яка прагне навіть у невигадливому вбранні показати своє “я”.

Колірні переваги

Неможливо уявити собі соціум, у якому всі люди віддавали б свої переваги якомусь одному кольору. Дехто, попри пори року і погоду за вікном, вибирає для себе темні кольори одягу. А комусь приносить радість носити світлий або яскравий одяг. Щоб зробити правильний вибір, слід залишити осторонь модні тенденції та специфічні нахили деяких людей одягатися зухвало.

Строгий діловий стиль не терпить нічого химерного. У цьому разі слід неухильно дотримуватися класики. Водночас ремінець або пояс, підібраний до повсякденного одягу, може бути витриманий у будь-якій колірній гамі.

За допомогою подарунків люди прагнуть висловити свою турботу, увагу і любов до близьких людей. Людина, якій піднесли стильний аксесуар, відчуває радість і щастя. І справа зовсім не у високій ціні речі, а в тих почуттях, якими дарувальник супроводжує свій презент.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Прикмета