Прикмети: порвався браслет на руці, знайти і загубити золотий, срібний, з каменів, чи можна його дарувати

Навколо нас

Прикраси з давніх часів вважаються оберегами. З цієї причини все, що з ними відбувається, може бути підказкою вищих сил або захисною реакцією на вплив пристріту, псування, прокляття. Коли рветься браслет на руці, інтерпретацій прикмети кілька. Для точнішого її тлумачення рекомендується звернути увагу на супутні чинники.

Прикмети про порваний браслет

Найпоширеніша неприємність, яка може трапитися з прикрасою, – це пошкодження її цілісності та втрата. Для тлумачення народного марновірства рекомендується звернути увагу, з якого матеріалу виготовлений браслет, ким подарований, коли куплений, за яких обставин це сталося.

Далеко не завжди потрібно шукати містичний сенс у тому, що відбувається. Якщо застібка була зламана або прикраса з тканини, ниток уже давно служила, то це цілком закономірно. Також браслет може бути пошкоджений під час сварки, танців або ходіння по магазинах. Жодної магії немає, якщо за руку хтось смикнув, потягнув або просто було велике скупчення людей. Можна навіть не помітити, що річ пошкодилася.

Тлумачення прикмети, якщо порвався браслет за відсутності об’єктивних причин:

  1. Прикраса зламалася і загубилася, але незабаром виявлена власником – можливі якісь незначні звістки або зміни в житті.
  2. Дівчина порвала і загубила золотий браслет – скоро надійде пропозиція про заміжжя.
  3. Порвалася улюблена прикраса – можливі скандали, чвари, пересуди на рівному місці, невеликі неприємності.
  4. Подарована кимось дорогим і близьким річ буквально розвалилася на кілька частин – згідно із забобонами, слід побоюватися псування на здоров’я.
  5. Пошкодилася нова, міцна прикраса – на щастя.

Порваний браслет необов’язково викидати. Дорогий виріб із золота або срібла можна віднести в ювелірну майстерню для лагодження або перетопити на нову прикрасу.

Надмірно забобонним людям рекомендується потримати його під проточною водою, щоб змити негативну енергію. Потім потрібно залишити браслет під сонячними променями на кілька годин, а пізніше окропити святою водою і полагодити.

Якщо рветься тканинний, шкіряний, нитяний або браслет із каменів, бісеру, дозволяється його просто викинути.

Тим, хто боїться позбутися особистої речі стандартним способом утилізації, можна попередньо посипати її четверговою сіллю або потримати під струменем води з-під крана. Це змиє інформацію про власника, прибере особисту енергетику.

Вірити в подібні прикмети необов’язково. Процедура потрібна тільки надмірно вразливим людям, яким після простого ритуалу буде спокійніше розлучитися з улюбленою річчю.

Інші повір’я, пов’язані з браслетами

Народні забобони стосуються не тільки ситуацій, коли прикраса рветься. Іноді з нею трапляються інші несподівані події. Головне – відрізняти закономірність від випадковості, що не має об’єктивного пояснення. У першому випадку ні про які містичні прикмети не йдеться.

До народних прикмет і повір’їв звертаються в таких ситуаціях:

  • коли на вулиці знайдено чужий браслет;
  • якщо річ просто розстебнулася і загубилася;
  • у разі одночасного носіння кількох браслетів на обох руках;
  • прикрасу подарували.

Значення знахідки

Це повір’я має негативний характер. Якою б дорогою не була знайдена на вулиці річ, до неї не рекомендується навіть торкатися. Існує безліч обрядів з наведення псування або зливу негативної енергетики на подібні вироби. При цьому найчастіше прикрасу викидають на перехресті.

Навіть якщо в минулого господаря не було жодного таємного наміру заподіяти іншому зло, на браслеті залишається його енергія, яка може бути далеко не позитивною.


Якщо на вулиці знайдено дорогий браслет, який вже дуже хочеться забрати, народні забобони рекомендують річ попередньо очистити. Для цього підійдуть проточна вода і четвергова сіль.

Додатково можна віднести виріб до церкви й освятити. Бажано потім знахідку перетопити на нову прикрасу, якщо пощастило знайти золотий браслет, але робити це необов’язково.

До чого втратити прикрасу

Не завжди браслет рветься, він також може безслідно зникнути без видимих причин. Звичайно, якщо застібка була несправна і легко могла розстебнутися, шукати потаємний сенс у тому, що відбувається, не слід.

Також нічого дивного немає в тому, щоб загубити річ, яка вільно зісковзує з руки, у натовпі. Але коли важко знайти логічне пояснення зникненню виробу, можна звернутися до народних забобонів.

Тлумачення прикмети, якщо загубити браслет:

  1. Основною інтерпретацією вважається те, що бувши захисним оберегом, прикраса може зібрати на собі негатив, посланий на людину. У цьому випадку навіть справна застібка розстібається, виріб губиться, забираючи із собою пристріт і псування.
  2. Незаміжній дівчині прикмета пророкує швидке весілля, якщо браслет був золотий або срібний.
  3. Втрата дорогої чоловічої прикраси – до незапланованих фінансових витрат, матеріальних складнощів, труднощів на роботі.
  4. Існує і позитивне тлумачення для всіх, якщо браслет розстебнувся і пропав. Прикраса в такому випадку символізує кайданки, наручники, тому подія пророкує позбавлення від будь-якої обтяжливої ситуації.
  5. Втрата на кладовищі або перехресті розглядається як негативна ознака. З цієї причини шукати й підіймати браслет не потрібно. Рекомендується залишити прикрасу на відкуп потойбічним силам.
  6. Якщо неприємність трапилася уві сні, сонники інтерпретують прикмету як швидке позбавлення від чогось обтяжливого, що поневолює.

Якщо подарували браслет

Не слід шукати потаємний сенс у подарунку, якщо він зроблений близькою людиною. Аксесуар потрібно прийняти з відкритим серцем і від душі подякувати дарувальнику. За старих часів вірили, що отримати незаміжній дівчині браслет від коханої людини – значить, скоро можна очікувати обручку. Підтвердження прикмета не знайшла, але якщо у щось сильно вірити, то все збувається.

Коли подарунок підносить людина, з якою були конфліктні ситуації або він викликає недовіру, рекомендується річ прийняти, але на деякий час відкласти. Також бажано віддати натомість монетку, що символізує покупку.

Особиста прикраса може бути негативно заряджена, тоді вона завдасть шкоди новому власнику. Попередньо народні повір’я радять очистити її водою або сіллю, почитати над нею молитви.

Чому не можна носити на двох руках

Забобони забороняють носити прикрасу одночасно на двох руках. Стилісти натякають на несмак, але роблять уточнення, що в деяких випадках це тільки підкреслить нюанси стилю.

У сучасному світі носити браслети на обох руках допустимо, якщо цього вимагає створюваний образ. Але надмірно забобонним людям не рекомендується так робити, інакше страх прогнівити предків, не послухатися стародавніх повір’їв приверне в життя низку неприємних ситуацій і втрат.

Чи можна дарувати дівчині, хлопцю

Браслети носять не тільки на руці, а й на нозі. Обидва різновиди прикраси можна піднести в подарунок. При цьому неважливо, для кого він призначений – дитини, хлопця, чоловіка, дівчини або жінки.

Існує кілька рекомендацій із цього приводу:

  1. Ювелірний виріб має бути новим, купленим у магазині.
  2. Неприпустимо як подарунок використовувати ношений або знайдений на вулиці чужий браслет.
  3. Подарувати прикрасу доречно близькій людині, малознайомим людям краще зробити нейтральний презент.
  4. Піднести браслет чоловікові дозволено тільки жінці, яка має з ним досить теплі стосунки. Річ вважається особистою, символізує заручини, малознайома людина може неправильно витлумачити подарунок.
  5. Якщо винуватець свята відмовляється прийняти браслет, пояснюючи це вірою в прикмети, запропонуйте віддати за нього монетку.

Прикраса вважається особистим оберегом, тому все, що з нею відбувається, може свідчити про магічний вплив на власника. Коли браслет несподівано рветься, падає з руки, губиться, забобонні люди замислюються про можливість негативного впливу ззовні.

Не варто занадто сильно вірити в прикмети, оскільки світ дуже змінився. Сьогодні об’єктивних причин слідувати деяким повір’ям більше не існує, що вже говорити про надумані проблеми, які виникають на основі людських страхів.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Прикмета