Вода з давніх часів наділялася магічними властивостями завдяки здатності вбирати позитивну й негативну енергію. Її застосовували для наведення і зняття псування, використовували в різних ритуалах. Згідно з народними повір’ями, вилити воду на поріг – це знак близьких змін. Наскільки неприємними будуть зміни, можна судити за супутніми обставинами.
Основні прикмети про розлиту на поріг воду
Коли вода випадково проливається біля порога, це говорить про майбутні невдачі. Людині, яка отримала такий знак, необхідно проявити обережність, щоб уникнути небезпеки. Тлумачення залежить від нюансів:
- Якщо вода потрапляє на шкіру або одяг, то обставини складуться найсприятливішим чином.
- Гарна прикмета – виливати воду, що залишилася після прибирання і миття порога. Заведено вважати, що брудна рідина несе в собі негативний енергетичний заряд, який земля зможе швидко увібрати й нейтралізувати.
- Якщо розливається гаряча рідина на порозі храму, де відбувалося вінчання, необхідно обов’язково провести ще одне весілля, перш ніж вона встигне висохнути.
- Для юної дівчини пролити воду, принесену з джерела, на ґанку свого будинку – погана прикмета, яка віщує низку прикрощів і неприємних подій.
Не рекомендується вихлюпувати рідину, що залишилася після першого купання малюка. Цю воду необхідно вилити під дерево, дочекавшись заходу сонця наступного дня. В іншому разі можна накликати на дитину хвороби та нещастя.
Навіщо ллють воду під поріг
Виявивши біля свого будинку розлиту рідину, людині рекомендується подбати про власний захист. Воду, що має здатність вбирати різну інформацію, часто використовують з метою проведення магічних обрядів і ритуалів.
У давні часи, виливаючи рідину під чийсь поріг, люди вказували всім на те, що в домі проживає погана людина, яка поширює плітки.
Приворот
Маги використовували воду, щоб привернути до когось кохану людину. Рідину заряджали певною енергією, начитували на неї замовляння і заклинання. Найсильніший приворот виходив, якщо обранця вдавалося напоїти чаклунським відваром або настоєм. Якщо це було неможливо, воду виливали біля порога будинку коханого, бажано в нічний час доби.
Вважається, якщо людина переступить через калюжку, то приворот подіє. Тому, виявивши вранці розлиту воду, її слід обійти й звернутися до езотериків, які допоможуть зняти любовний приворот.
Наведення порчі
Чаклуни часто застосовують воду для проведення ритуалів, що приносять людині хвороби, самотність, усілякі нещастя. Щоб навести порчу, на рідину начитують заклинання і, дотримуючись низки умов, виливають її вночі під поріг людини, якій хочеться заподіяти шкоду.
У більшості випадків для цих цілей використовують “мертву воду” – рідину, що залишилася після обмивання небіжчика. Деструктивну енергетичну програму несе в собі й вода, принесена з кладовища, особливо якщо вона простояла на могилі хоча б одну ніч.
Деякі маги, які бажають навести смертельне псування, використовують і складніший спосіб отримання мертвої води. Для цього вони тривалий час збирають на цвинтарі дощові краплі, що ввібрали в себе енергію смерті й руйнування. Якщо протягом певного часу лити таку воду під поріг будинку, то люди, які проживають у ньому, почнуть тяжко хворіти, марніти на очах, а життя їхнє незабаром перерветься.
Неодноразово виявляючи брудні калюжки біля свого житла, варто звернутися до фахівців – для зняття псування і проведення ритуалу магічного захисту.
До чого розлити воду перед далекою дорогою
Для мандрівників повір’я несе виключно позитивне смислове навантаження. Вважається, що вилити склянку води на поріг – прикмета, що віщує легку і вдалу дорогу, благополучне повернення додому. Цей ритуал можна використовувати, вирушаючи в дорогу, щоб захистити себе або близьку людину від різних неприємностей. Згідно з народними повір’ями, категорично не можна мити підлогу в день, коли мандрівник покинув дім, оскільки він може вже ніколи не повернутися назад.
Розлити воду біля порога – не найсприятливіший знак. Необхідно пам’ятати, що забобони лише попереджають про можливі неприємності. Проявивши увагу, їх цілком можна уникнути. Варто бути обережним: імовірно, на житло або його мешканців наведено порчу.