Прикмети: прибився собака до будинку або прив’язався на вулиці

Тварини

Собаки – одні з найвідданіших супутників людини. Вони живуть поруч із людьми тисячі років: служать своїм господарям, охороняють їхнє майно, розважають дітей. У них відмінний нюх, з яким не може зрівнятися людський нюх. Крім того, ці чотириногі тварини здатні відчувати ще одну річ, яку не відчуває людина, – тонку грань, що розділяє світ людей і світ духів. Звернувши увагу на цю здатність псів, наші предки ще сотні років тому виробили безліч прикмет про собак.

Прикмети, пов’язані з собакою, що приблудив

Пси опиняються на вулиці з різних причин: одні тікають з дому самі, інших викидають господарі. Однак навіть собака, який давно живе на вулиці, здатний прийти на допомогу незнайомій людині, якщо відчуває зло, що загрожує їй. За прикметою, тварина, що прийшла до людського житла, завжди попереджає про щось. Про що саме – залежить від поведінки пса і його зовнішнього вигляду.

Прийшла в будинок або на подвір’я

Тварини добре відчувають енергетику тих місць, де живуть люди. Тому в будинок, у якому панує негативна атмосфера, за запевненням екстрасенсів, чужий собака ніколи не ввійде. Якщо ж незнайомий пес упевнено входить усередину квартири через відчинені двері або забігає на подвір’я приватного будинку, то це насамперед розглядають як свідчення того, що в оселі панує позитивна атмосфера.

Крім того, є кілька конкретних тлумачень такої події:

  • Людина, яка побачила, як чужий собака спокійно входить на подвір’я або у двері її будинку, може готуватися до того, що незабаром у неї з’являться нові друзі.
  • Якщо незнайомий пес проник всередину житла, в якому живе вагітна жінка, і неспокійно кидається по кутках, значить, уже скоро в неї почнуться пологи.
  • Якщо ж собака не просто опинився всередині чужого будинку, а господар залишив його жити в себе, це трактують як знак, що мешканці житла через короткий час отримають несподіваний прибуток. Утім, може трапитися й інше – хтось із членів сім’ї захворіє. Конкретне трактування тут залежить від виду тварини.

Знайдена на порозі квартири

Окремі прикмети стосуються випадку, коли господар будинку виявляє незнайомого собаку перед вхідними дверима житла:

  • Якщо тварина неспокійно метушиться перед порогом квартири, немов не наважується увійти всередину житла, навіть якщо людина кличе її через відчинені двері, то це означає, що мешканцям квартири загрожують дрібні неприємності.
  • Знайти перед порогом житла померлого собаку – поганий знак. Він говорить про те, що хтось зі здорових мешканців будинку незабаром раптово помре.
  • Якщо пес помирає перед вхідними дверима будівлі, в якій живе тяжкохвора людина, то таку подію розглядають, навпаки, як позитивну. Вважається, що власною смертю чотирилапа тварина “забирає” хворобу людини, і незабаром вона одужає.

Який пес приблудився

Наші пращури давно помітили, що вигляд пса, який приблудився до хати, безпосередньо впливає на те, чого слід очікувати господарям житла, які прихистили тварину:

  • Коли до будинку прибивається здоровий, молодий собака (неважливо якої породи), його мешканці можуть чекати на отримання несподіваного фінансового доходу.
  • Якщо пес виглядає хворим, то людина, яка прихистила його, ризикує зазнати незабаром різних неприємностей – хвороби, зменшення доходів.
  • Якщо до будинку вагітної жінки прив’язалася собака, яка сама перебуває при надії, і незабаром після цього тварина цуценяться, це значить, що і господиня житла у визначений термін щасливо народить, а її будинок надалі буде повною чашею.
  • За прикметою, якщо до будинку прибився собака чорного кольору, то це розцінюють як сприятливу подію. Така тварина буде надійним захисником житла від різної нечисті – злих духів, бісів. Крім того, вважається, що в будівлю, в якій оселяється чорний пес, не може потрапити блискавка.
  • Якщо ж господар будинку дає притулок рудому псу, а той напередодні Різдва або Нового року несподівано помирає, то таку подію трактують як вкрай погану прикмету. Вона попереджає про те, що на господаря оселі та його домочадців наступного року чекатиме страшне лихо – пожежа, втрата майна або серйозна хвороба когось із членів сім’ї.

До чого приблудилося цуценя

Коли до будинку людини приходить не дорослий собака, а незнайоме цуценя, це завжди розцінюють як щасливий знак. Для людини, яка до цього зазнавала труднощів, прихистити безпритульне цуценя означає отримати шанс почати нове життя – без турбот і проблем.

Бездітна пара, яка кілька попередніх років безуспішно намагалася завести дитину, прихистивши цуценя, за прикметою, незабаром дочекається народження довгоочікуваного малюка.

Що обіцяє випадкова знахідка пса

Трапляються ситуації, коли не собака приходить до будинку незнайомої людини, а, навпаки, перехожий знаходить на вулиці бездомного пса і вирішує взяти тварину до себе. У цьому випадку народні прикмети мовчать, тобто конкретного тлумачення подібної події не існує.

Єдине, що кажуть екстрасенси з цього приводу: взявши в дім знайденого на вулиці пса, людина покращує власну карму. Адже за повір’ям, у собак вселяються душі грішників. А взявши таку тварину до себе додому й надавши їй шанс охороняти власну оселю та родину, людина дає можливість грішній душі спокутувати минулі гріхи на Землі. Знайшовши на вулиці безпритульного пса і дозволивши йому жити в себе, людина робить добру справу, яку вищі сили обов’язково зарахують у майбутньому.

Якщо собака прив’язався

Досить часто пси пов’язуються за людиною на вулиці. Щоб зрозуміти, що означає подібна подія, забобонні люди радять звертати увагу на те, де зустрінута собака і який вона має вигляд, за яких обставин відбулася зустріч.

На дорозі

Для мандрівника зустріти собаку на шляху до своєї мети, згідно з народними прикметами, означає отримати передбачення про те, як пройде його вояж:

  • Якщо чотиринога тварина прибивається до людини й довгий час слідує за нею по дорозі, то загалом це хороший знак, який свідчить про те, що подорож закінчиться щасливо.
  • Якщо на дорозі подорожньому зустрівся білий собака, то це явно на удачу в дорозі.
  • Зустріч одразу з трьома білосніжними псами обіцяє мандрівникові ще більше везіння протягом усього часу до повернення додому.
  • Побачивши на дорозі чорного собаку, подорожньому краще насторожитися. Подібна зустріч віщує невдачі в мандрівці. Якщо ж собака ще й гавкає на мандрівника, то варто замислитися над тим, щоб повернутися додому, бо гавкіт чорного пса в бік мандрівника означає, що останній зіб’ється з дороги.
  • Якщо людина подорожує вночі та зустрічає собаку, то з великою ймовірністю така подія пророкує їй зіткнення зі злочинцями.

На кладовищі

Погост – це місце, де душі померлих грішників найчастіше намагаються вселитися в різних птахів і тварин, включно з псами. Відповідно, на кладовищі люди завжди з побоюванням ставляться до бродячих псів. Однак, як це не дивно, але негативних повір’їв про собаку, що ув’язався за людиною серед могил, не існує.

Вважається, що, привівши цуценя з цвинтаря до себе, нічого поганого у свій дім людина занести не може.

Проте, навіть підходити до псів на цвинтарі більшість людей не ризикують, і їхні побоювання зрозумілі. Адже цвинтарні собаки можуть бути провідниками зі світу живих у світ мертвих, а нікому не хочеться отримати такого зловісного супутника за життя.

Скептикам теж не варто контактувати з тваринами, що мешкають на цвинтарі, хоча б з міркувань фізичної безпеки. Собака може бути налаштований агресивно і покусає того, хто зайшов на його територію. Крім того, бродячі пси часто є переносниками захворювань, небезпечних для людини.

На вулиці

Бездомні собаки є в будь-якому населеному пункті. Вийшовши з дому на вулицю, кожна людина дорогою на роботу або в магазин може зустріти за короткий час не одного бродячого пса.

Більшість подібних зустрічей ніяких особливих наслідків не несе, але іноді до народних прикмет краще прислухатися:

  • Якщо чотиринога тварина починає крутитися навколо незнайомої людини та навіть намагається тертися об ноги, то, згідно з повір’ями, це означає, що той, хто зустрів собаку, незабаром отримає несподіваний приємний сюрприз.
  • Якщо до дівчини підбігло відразу кілька песиків, які лащаться до панянки, то це розцінюють як знак того, що незабаром вона піде під вінець.
  • Зустріти на вулиці пса будь-якого забарвлення, але з білою плямою на лобі – до неймовірного успіху.
  • Якщо зустрінутий далеко від будинку собака пов’язується за перехожим і супроводжує людину до самого житла, то подію розцінюють як свідчення того, що на неї чекає велика удача. У цьому разі людині не завадить замислитися над тим, чи не дати притулок собаці, який прив’язався до неї, щоб назавжди прикріпити удачу до себе.

Як поводитися з приблудним псом

Якщо чужий здоровий собака прийшов до людського житла, то це завжди розглядається як позитивний знак. Тому якщо в людини ще немає собаки або є можливість прогодувати ще одного чотирилапого улюбленця, то обізнані люди рекомендують прихистити приблудного пса. Можливо, тварина, особливо якщо це не дорослий собака, а цуценя, принесе новому господареві удачу і стане надійним захисником будинку від темних сил.

Якщо ж у людини немає можливості дати собаці притулок, то грубо гнати його від житла все одно не рекомендується.

Проганяючи пса, можна накликати на себе різні біди. Краще відвести собачку трохи далі від будинку, дати їжу на вулиці й, поки вона їсть, піти.

Цілком імовірно, що тварина не прийде повторно до будинку людини, а спробує знайти собі іншого господаря. Особливо до цього варіанту рекомендується вдаватися в тому разі, якщо до будинку намагається прибитися стара або хвороблива на вигляд тварина. Адже, згідно з однією з прикмет, якщо собака, що прибився, помирає в оселі людини, яка прихистила його, то це обіцяє їй швидкі нещастя.

Звичайно, всі люди різні. Хтось не любить домашніх тварин і ніколи не прихистить незнайомого пса, навіть якщо має таку можливість. Інші обожнюють собак, але не можуть утримувати більше одного чи двох. Однак кожній людині варто пам’ятати про те, що все в цьому світі не випадково. І якщо одного разу на порозі будинку з’являється незнайомий пес, то, не виключено, що це доля намагається подати людині якийсь знак. Якщо остання правильно сприймає послання, давши притулок істоті, що приблудилася, то й доля у відповідь може віддячити, надіславши несподівану допомогу в скрутній ситуації.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Прикмета